Już trzeciego miesiąca po porodzie może dojść do owulacji

Testy ciążowe

2. Testy ciązowe dostępne na polskim rynku

Quick vue

Działanie:

Quick Vue jest łatwy w użyciu i odczytywaniu wyników. Cechuje się bardzo dużą czułością, prawie 100% (99,6%), wykrywa ciążę 2-3 dni przed oczekiwaną miesiączką (6 dni po zapłodnieniu). Czułość (25 mlU/ml) hCG. Wynik testu już po jednej minucie. Jeśli wynik testu jest negatywny, a istnieje podejrzenie o ciążę, to następna próbka moczu powinna być przetestowana w ciągu 48-72 godzin. Do badania można użyć moczu zebranego o każdej porze dnia, jednak próbka pobrana rano zawiera najwyższą koncentrację hormonu hCG.

Cena: około 13zł

Test płytkowy Pre

Działanie:

Testy ciążowe PRE-TEST są polecane przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne. Wiarygodny- wiarygodność odpowiada testowi laboratoryjnemu i wynosi ponad 99%. Wykrywa już 6 dniową ciążę. Łatwy wystarczy pobrać próbkę moczu i wkroplić do okienka. Szybki wynik testu w ciągu 3 minut.

Cena: około 12zł

Test ciążowy Amil

Działanie:

Test ciążowy AMIL wykrywa ludzką gonadotropinę kosmówkową (hCG) w moczu. Hormon pojawia się w organizmie ciężarnej kobiety około tygodnia po zapłodnieniu. Początkowo jego stężenie gwałtownie wzrasta, osiągając wartość szczytową między 8-10 tygodniem ciąży, a następnie utrzymuje się na stałym poziomie, aż do porodu.

Bezpośrednio przed wykonaniem testu należy wyjąć go z opakowania, następnie umieścić bezpośrednio w strumieniu moczu na około 10 sekund i zaczekać, aż w okienku wyniku pojawią się barwne linie. Po 5 minutach należy odczytać wynik.

Cena: około 13zł

<<1
Testy ciążowe - wprowadzenie
Strona: 1 . 2